• POZOR Změna termínu Mistrovství Jihočeského kraje v časovce

Z technických důvodů se Mistrovství Jihočeského kraje v silniční časovce jednotlivců 2024, které se mělo konat tuto středu v Táboře ve sportovním areálu Komora, přesouvá na nový termín, a sice na ČTVRTEK 16. 5. 2024. Více v propozicích.

• Na stránky byl nahrán nový soubor Zápis z valné hromady konané 11. března 2024 v Táboře. Najdete jej v sekci Ke stažení.

• Na stránky byl nahrán nový soubor propozice MJčk časovka 2024. Najdete jej v sekci Akce v kraji.

• Na stránky byl nahrán nový soubor kalendář závodů pro rok 2024. Najdete jej v sekci Kalendář závodů.

• Na stránky byl nahrán nový soubor Výsledky MJčk cyklokros 2023. Najdete jej v sekci Akce v kraji.

• Na stránky byl nahrán nový soubor propozice MJčk cyklokros 2023. Najdete jej v sekci Akce v kraji.

• POZOR Změna termínu Mistrovství Jihočeského kraje v časovce

Z technických důvodů se Mistrovství Jihočeského kraje v silniční časovce jednotlivců 2023, které se mělo konat tuto středu v Táboře ve sportovním areálu Komora, přesouvá na nový termín, a sice na ÚTERÝ 23. 5. 2023. Více v propozicích.

• Na stránky byl nahrán nový soubor propozice MJčk časovka 2023. Najdete jej v sekci Akce v kraji.

• Na stránky byl nahrán nový soubor kalendář závodů pro rok 2023. Najdete jej v sekci Kalendář závodů.

• Spouštíme nový web Jihočeského svazu cyklistiky. Omlouváme se za dočasnou nedostupnost, která byla způsobena technickými problémy a díky tomu jsme se pokusili vytvořit novější prezentaci, která by měla lépe vypadat v dnešní době na všech zařízeních.

Určitě náš web navštivte i v budoucnu, plánujeme přidat nejenom akce pořádáné v našem kraji pro všechny cyklisty. Dále také výsledkový servis z konaných akcí a novinky v cyklistickém hnutí.